Ontmoet het team!

Welkom op de teampagina van de Prins Willem van Oranjeschool.

Ronaut den Hollander
Ronaut den Hollander

Directeur

press to zoom
Myrthe Hamelink
Myrthe Hamelink

Adjunct-directrice Leerkracht 8b (ma, di)

press to zoom
Tineke van Dixhoorn
Tineke van Dixhoorn

Intern begeleider (woe, do, vrij) Leerkracht 8a (ma, di)

press to zoom
22-willem-016_1
22-willem-016_1

Groep A (ma, di, woe)

press to zoom
Conny van der Staal
Conny van der Staal

Groep A (do, vrij) Groep E (woe)

press to zoom
Petra Geene
Petra Geene

Groep B (ma, di, woe (om de week))

press to zoom
Tanja Hamelink
Tanja Hamelink

Groep B (woe (om de week), do, vrij)

press to zoom
Chloë Nijssen
Chloë Nijssen

Groep C (ma t/m vrij)

press to zoom
Pleunie Weststrate
Pleunie Weststrate

Groep D (woe, do, vrij)

press to zoom
Vicky Leegsma
Vicky Leegsma

Groep D (ma, di)

press to zoom
Charissa Loof
Charissa Loof

Groep E (ma, di, do, vrij)

press to zoom
Chantal van der Peijl
Chantal van der Peijl

Groep 3a (ma t/m vrij)

press to zoom
Kobi Heeringa
Kobi Heeringa

Groep 3b (ma, di, woe)

press to zoom
Marie-Jeanne de Smet
Marie-Jeanne de Smet

Groep 3b (do, vrij)

press to zoom
Lydia van Leeuwen
Lydia van Leeuwen

Groep 4a (ma, di, woe) Groep 6a (vr)

press to zoom
Marjolein de Visser
Marjolein de Visser

Groep 4a (do, vrij)

press to zoom
Jennifer Verbeke
Jennifer Verbeke

Groep 4b (ma, di, woe)

press to zoom
Bernadette Lockefeer
Bernadette Lockefeer

Groep 4b (do, vrij)

press to zoom
Chantal Damming
Chantal Damming

Groep 5a (ma, do, vrij)

press to zoom
Wilma Dingemanse
Wilma Dingemanse

Groep 5a (di, woe)

press to zoom
Wiepie Verpoorte
Wiepie Verpoorte

Groep 5b (ma, di)

press to zoom
Maartje Bachman
Maartje Bachman

Groep 5b (woe, do, vrij)

press to zoom
Martine van Grandsard
Martine van Grandsard

Groep 6a (ma t/m do)

press to zoom
Naära de Feijter
Naära de Feijter

Groep 6b (ma t/m vrij)

press to zoom
Lisanne Eerland
Lisanne Eerland

Groep 7a (ma t/m vrij)

press to zoom
Ruben de Vos
Ruben de Vos

Groep 7b (ma t/m vrij)

press to zoom
Marije Scheele
Marije Scheele

Groep 8a (woe, do, vrij)

press to zoom
Kim Augustinus
Kim Augustinus

Groep 8b (woe, do, vrij)

press to zoom
Jorn Vonck
Jorn Vonck

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma, di)

press to zoom
Thijs de Smet
Thijs de Smet

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (woe)

press to zoom
Floris Windey
Floris Windey

Vakleerkracht muziek (do, vrij)

press to zoom
Alexia Dophemont
Alexia Dophemont
press to zoom
Paula Verhage
Paula Verhage

Onderwijsassistent (di, do, vrij (om de week)

press to zoom
Esmee van de Velde
Esmee van de Velde

Onderwijsassistent (ma t/m vrij)

press to zoom
Demi de Rijcke
Demi de Rijcke

Onderwijsassistent (ma t/m vr)

press to zoom
Evelien Schut
Evelien Schut

Onderwijsassistent (...)

press to zoom
Imara van Es
Imara van Es

Onderwijsassistent (ma, woe, do)

press to zoom
Mika Lossie
Mika Lossie

Onderwijsassistent (ma t/m vrij)

press to zoom
Claudia van den Vlekkert
Claudia van den Vlekkert

Congiërge (ma t/m vrij)

press to zoom