top of page

división de grupo

maandag t/m vrijdag - juf Lotte

donderdag en vrijdag - juf Conny

maandag, dinsdag en woensdag (om de week) - juf Petra

woensdag (om de week), donderdag en vrijdag - juf Pleunie

 

maandag t/m vrijdag - juf Chloë

 

maandag t/m woensdag - juf Carine

donderdag en vrijdag - juf Esmee

maandag t/m vrijdag - juf Charissa

maandag t/m vrijdag - juf Chantal P.

maandag en dinsdag - juf Kobi

woensdag, donderdag en vrijdag - juf Marie-Jeanne

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag - juf Evelien

donderdag - juf Marjolein

maandag, dinsdag en woensdag - juf Jennifer

donderdag en vrijdag - juf Bernadette

dinsdag en woensdag - juf Wilma

maandag, donderdag en vrijdag - juf Chantal D.

maandag t/m woensdag - juf Jolien

donderdag en vrijdag - juf Maartje

maandag t/m donderdag - juf Martine

vrijdag - juf Marjolein

maandag t/m vrijdag - juf Naära

maandag t/m vrijdag - juf Lisanne

maandag en dinsdag - juf Dalina (LIO)

woensdag, donderdag en vrijdag- juf Marije

maandag t/m vrijdag - meester Ruben

maandag en dinsdag - juf Myrthe

woensdag, donderdag en vrijdag - juf Kim

Directeur                                    Ronaut den Hollander (maandag t/m vrijdag)

Adjunct-directeur                        Myrthe Hamelink (donderdag en vrijdag)

Intern begeleider                        Tineke van Dixhoorn (maandag t/m vrijdag)

Conciërge                                  Claudia van den Vlekkert (maandag t/m vrijdag)

Gymdocent                                meester Jorn (maandag t/m woensdag)

Muziekdocent                            meester René (woensdag en vrijdag)

Ondersteunend personeel         juf Paula (dinsdag t/m vrijdag)

                                                   juf Esmee (maandag t/m woensdag)

I-coach                                       Esmee van de Velde (maandag t/m woensdag)

A:

B:

C:

D:

E:

3A:

3B:

4A:

 

4B:

5A:

5B:

 

6A:

6B:

7A:

7B:

8A:

8B:

Schermafbeelding 2022-02-14 om 19.26.02.png
bottom of page