Team

Ronaut den Hollander

Ronaut den Hollander

Directeur
Directeur
Vakleerkrachten

ma t/m vr

Myrthe Hamelink

Myrthe Hamelink

Adjuct directeur / groepsleerkracht
Adjuct directeur
Groep 8 B

Groep 8 B
ma, di 
Adjuct directeur
woe t/m vr

Meintje  Lie-de Lange

Meintje Lie-de Lange

Groepsleerkracht
Startgroep A

Startgroep A
ma t/m woe

Conny van der Staal

Conny van der Staal

Groepsleerkracht
Startgroep A

Startgroep A
do t/m vr

Pien van Gompel

Pien van Gompel

Pedagogisch medewerker 'het Kootertje'
Startgroep A
Pedagogisch medewerkers
Peutergroep
Petra

Petra

Pedagogisch medewerker 'het Kootertje'
Startgroep A
Pedagogisch medewerkers
Peutergroep
Petra Geene-Asselman

Petra Geene-Asselman

Groepsleerkracht
Groep 1/2 B

Groep 1/2 B
ma, di en woe (om de week)

Tanja Moeliker-Hamelink

Tanja Moeliker-Hamelink

Groepsleerkracht
Groep 1/2 B

Groep 1/2 B
woe (om de week), do en vr 

Chloë Nijssen

Chloë Nijssen

Groepsleerkracht
Groep 1/2 C

Groep 1/2 C
ma t/m vr 

Pleunie Westrate

Pleunie Westrate

Groepsleerkracht
Groep 1/2 C
Groep 1/2 D

Groep 1/2 C
Ook vrijdag
Groep 1/2 D
do , vr

Carine van Aken

Carine van Aken

Groepsleerkracht
Groep 1/2 D

Groep 1/2 D
ma t/m woe 

Chantal  van der Peijl

Chantal van der Peijl

Groepsleerkracht
Groep 3 A

Groep 3 A
ma, di, do en vr 

Marie-Jeanne de Smet

Marie-Jeanne de Smet

Groepsleerkracht
Groep 3 A
Groep 3 B

Groep 3 A
woe
Groep 3 B
do, vr

Kobi Heeringa-Buijze

Kobi Heeringa-Buijze

Groepsleerkracht
Groep 3 B

Groep 3 B
ma t/m woe 

Lydia van Leeuwen

Lydia van Leeuwen

Groepsleerkracht
Groep 4 A
Groep 6 A

Groep 4 A
ma t/m woe 
Groep 6 A
vr

Marjolein de Visser-Cevaal

Marjolein de Visser-Cevaal

Groepsleerkracht
Groep 4 A

Groep 4 A
do, vr

Jennifer Verbeke-Teerink

Jennifer Verbeke-Teerink

Groepsleerkracht
Groep 4 B

Groep 4b
ma t/m woe 

Bernadette Lockefeer-de Deckere

Bernadette Lockefeer-de Deckere

Groepsleerkracht
Groep 4 B

Groep 4 B
do, vr

Wilma Dingemanse

Wilma Dingemanse

Groepsleerkracht
Groep 5 A

Groep 5 A
ma t/m woe

Chantal Damming

Chantal Damming

Groepsleerkracht
Groep 5 A

Groep 5 A
do, vr

Jolien Kolijn-Dees

Jolien Kolijn-Dees

Groepsleerkracht
Groep 5 B

Groep 5B
ma t/m woe 

Wiepie Verpoorte

Wiepie Verpoorte

Groepsleerkracht
Groep 5 B

Groep 5 B
do, vr

Martine van Hooije-Grandsard

Martine van Hooije-Grandsard

Groepsleerkracht
Groep 6 A

Groep 6 A
ma t/m do 

Naära de Feijter

Naära de Feijter

Groepsleerkracht
Groep 6 B

Groep 6 B
ma t/m vr 

Lisanne Eerland

Lisanne Eerland

Groepsleerkracht
Groep 7 A

Groep 7 A
ma t/m vr

Suzanne Hoogedoorn

Suzanne Hoogedoorn

Groepsleerkracht
Groep 7 B

Groep 7 B
ma, di

Marije de Putter-Scheele

Marije de Putter-Scheele

Groepsleerkracht
Groep 7 B

Groep 7 B
woe t/m vr

Tineke van Dixhoorn

Tineke van Dixhoorn

Groepsleerkracht
Groep 8 A

Groep 8 A
ma t/m woe
Intern begeleider
do, vr

Ruben de Vos

Ruben de Vos

Groepsleerkracht
Groep 8 A

Groep 8 A
do, vr

Kim Augustinus

Kim Augustinus

Groepsleerkracht
Groep 8 B

Groep 8 B
woe t/m vr

Paula Verhage-Eekman

Paula Verhage-Eekman

Leraren ondersteuner
Onderwijsondersteuners

di t/m do

Marjolein de Putter-de Haan

Marjolein de Putter-de Haan

leraren ondersteuner
Onderwijsondersteuners

ma, di en vr

Evelien Schut

Evelien Schut

Onderwijs assistente
Onderwijsondersteuners

di t/m do

Charissa Loof

Charissa Loof

Onderwijs assistente
Onderwijsondersteuners

ma t/m do

Esmee van de Velde

Esmee van de Velde

Onderwijs assistente
Onderwijsondersteuners

ma t/m vr

Audrey Neve

Audrey Neve

Conciërge
Conciërge

ma t/m vr

Joop de Pooter

Joop de Pooter

Vakdocent muziek
Vakleerkrachten
Thijs De Smet

Thijs De Smet

Vakdocent gym
Vakleerkrachten
Ellen van Vooren

Ellen van Vooren

Intern begeleider
Intern begeleiders

di en vr

Alexia Tichelman-Dophemont

Alexia Tichelman-Dophemont

Remedial teacher
Intern begeleiders
Remedial teacher

di, woe