Team

Ronaut den Hollander

Ronaut den Hollander

Directeur
Directeur

ma t/m vr

Myrthe Hamelink

Myrthe Hamelink

Adjuct directeur
Adjuct directeur
Groep 8 B
Adjuct directeur wo t/m do, Groep 8B ma t/m di
Meintje  Lie-de Lange

Meintje Lie-de Lange

Groepsleerkracht
Groep 1/2 D
Conny van der Staal

Conny van der Staal

Groepsleerkracht
Startgroep A

do t/m vr

Carine van Aken

Carine van Aken

Groepsleerkracht
Startgroep A

ma t/m woe 

Margot Pols

Margot Pols

Pedagogisch medewerker 'het Kootertje'
Startgroep A
Pedagogisch medewerkers
Peutergroep
Petra

Petra

Pedagogisch medewerker 'het Kootertje'
Startgroep A
Pedagogisch medewerkers
Peutergroep
Petra Geene-Asselman

Petra Geene-Asselman

Groepsleerkracht
Groep 1/2 B

ma, di en woe (om de week)

Tanja Moeliker-Hamelink

Tanja Moeliker-Hamelink

Groepsleerkracht
Groep 1/2 B

Groep 1/2 B
woe (om de week), do en vr 

Chloë Nijssen

Chloë Nijssen

Groepsleerkracht
Groep 1/2 C

Groep 1/2 C
ma t/m vr 

Pleunie Westrate

Pleunie Westrate

Groepsleerkracht
Groep 1/2 D

wo t/m vr

Chantal  van der Peijl

Chantal van der Peijl

Groepsleerkracht
Groep 3 A

ma t/m vr

Marie-Jeanne de Smet

Marie-Jeanne de Smet

Groepsleerkracht
Groep 3 B

do, vr

wo extra 3 A / 3 B 

Kobi Heeringa-Buijze

Kobi Heeringa-Buijze

Groepsleerkracht
Groep 3 B

ma t/m woe 

Lydia van Leeuwen

Lydia van Leeuwen

Groepsleerkracht
Groep 4 A
Groep 6 A

Groep 4 A
ma t/m woe 
Groep 6 A
vr

Marjolein de Visser-Cevaal

Marjolein de Visser-Cevaal

Groepsleerkracht
Groep 4 A

do, vr

ma extra 4 A / 4 B

Jennifer Verbeke-Teerink

Jennifer Verbeke-Teerink

Groepsleerkracht
Groep 4 B

ma t/m woe 

Bernadette Lockefeer-de Deckere

Bernadette Lockefeer-de Deckere

Groepsleerkracht
Groep 4 B

do, vr

Wilma Dingemanse

Wilma Dingemanse

Groepsleerkracht
Groep 5 A

di t/m woe

ma extra 5 A / 5 B

Chantal Damming

Chantal Damming

Groepsleerkracht
Groep 5 A
Groep 6 B

Groep 5 A
do, vr
Groep 6 B
ma

Maartje Bachman

Maartje Bachman

Groepsleerkracht
Groep 5 B

wo t/m vr 

Wiepie Verpoorte

Wiepie Verpoorte

Groepsleerkracht
Groep 5 B

ma t/m di

Martine van Hooije-Grandsard

Martine van Hooije-Grandsard

Groepsleerkracht
Groep 6 A

Groep 6 A
ma t/m do 

Naära de Feijter

Naära de Feijter

Groepsleerkracht
Groep 6 B

ma t/m vr 

 

Lisanne Eerland

Lisanne Eerland

Groepsleerkracht
Groep 7 A

ma t/m vr

Marije de Putter-Scheele

Marije de Putter-Scheele

Groepsleerkracht
Groep 8 A

ma, wo t/m vr 

Tineke van Dixhoorn

Tineke van Dixhoorn

Groepsleerkracht
Groep 8 A

Groep 8 A
ma t/m di
Intern begeleider
wo t/m vr

Ruben de Vos

Ruben de Vos

Groepsleerkracht
Groep 7 B

ma t/m vr

Kim Augustinus

Kim Augustinus

Groepsleerkracht
Groep 8 B

woe t/m vr

Paula Verhage-Eekman

Paula Verhage-Eekman

Leraren ondersteuner
Onderwijsondersteuners

di t/m do 
vr om de week

Marjolein de Putter-de Haan

Marjolein de Putter-de Haan

leraren ondersteuner
Onderwijsondersteuners

ma, di en vr

Evelien Schut

Evelien Schut

Onderwijs assistente, zij instromer
Onderwijsondersteuners
Zij-instromer

Onderwijs assistente 
wo
Zij - stroom groep 1/2B
ma, di

Charissa Loof

Charissa Loof

Onderwijs assistent, zij - instromer
Onderwijsondersteuners
Zij-instromer

Onderwijs assitent 
ma
Zij - instromer groep 8B
do, vr 

Esmee van de Velde

Esmee van de Velde

Onderwijs assistente
Onderwijsondersteuners
ICT

ma t/m vr

Imara van Es

Imara van Es

Onderwijs assistente
Onderwijsondersteuners

di t/m do

Shandro Weyt

Shandro Weyt

Onderwijs assistent
Onderwijsondersteuners

ma t/m vr

Floris Windey

Floris Windey

Vakdocent muziek
Vakleerkrachten

do t/m vr

Thijs De Smet

Thijs De Smet

Vakdocent gym
Vakleerkrachten
Alexia Tichelman-Dophemont

Alexia Tichelman-Dophemont

Remedial teacher
Intern begeleiders
Remedial teacher

di, woe

Jolien Kolijn-Dees

Jolien Kolijn-Dees

Groepsleerkracht
Ouderverlof